| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matky přicházejí o zásady II

Pěkné, příjemné pobavení v předvánočním čase. Vidím, že se zásadami zase bojuješ, nelekej se, budeš bojovat dál stejně jako my všichni ostatní. Před prvním porodem jsem také měla hodně zásad, první dítko bylo hodné, takže jsem moc slevovat nemusela. Zato hned po narození druhého šly do háje snad všechny. Říkala jsem si - hlavně přežít ten den, ráno jsem vstávala s myšlenkou - musím to nějak vydržet do oběda, kdy půjde aspoň jeden z nich spát a po obědě jsem si řekla, holka, nedá se nic dělat, musíš to přežít do večera ... Za celý den jsem stihla jen do něčeho kousnout, pokud jsem mohla jíst teplé jídlo, tak po lžičkách u kuchyňského baru ve stoje jako někde v bufetě, za celý den jsem si sedla jen ke krmení "dravé zvěře", oba spali na střídačku, takže nezbýval prostor pro můj odpočinek ... a jak šel den za dnem, odpadaly i moje zásady, cílem dne se stalo přežít den v co nejlepší formě.
Dneska jsou mým pokladům 4 a 2 roky a mám stále plné ruce práce, už je s nimi však rozumná domluva a tak momentálně máme spíš zásady týkající se stravy, sladkostí, sledování pohádek na DVD, u mladšího vztekání ... už jsem pevnější a tak současné zásady jen tak neopouštím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.