| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Diskuse kolem mateřské: stereotypy v myšlení v nás zůstávají

Myslím si, že psát svému poslanci je úplně o ničem. Napsala jsem mu vcelku během 3 let asi 15x, ohledně různých věcí, které si myslím, by se měly v našem "okrese" řešit. A odpověď? 8x blábol a zbytek - ani se nenamáhal. Přirozeně jsem psala různým lidem na tomtéž postu, ale pokaždé k ničemu!!!
Já osobně se přikláním k názoru, že bych brala klidně mateřskou 3800, jako byla dřív, i od začátku do konce, ALE chci, aby mě někdo MUSEL po skončení zaměstnat na 4 hodiny, pokud to budu požadovat. Aby zaměstnavatel o určitém objemu lidí byl POVINNEN zřídit vlastní školku, kam se můžu o přestávce na své dítě přijít podívat, ráno si ho tam odvézt, jít pracovat, odpoledne si ho tam vzít... a pak si páni poslanci můžou nastrkat porodné a zvýšený rodičák klidně někam a širším koncem.
Takhle, jak to udělali, je to PODRAZ a tečka. Nemám babičky, nemám práci (přišla jsem o ni kvůli přestěhování). Mám dítě, které bude v lednu mladší 22 měsíců. TAKŽE: Když si zvolím 3-letou, abych měla víc peněz, kde mám jistotu, že pak najdu práci a neskončím se 2000 Kč na pracáku? Když si zvolím 4-letý RP, tak za 3800 Kč...a z čeho budeme žít při současných cenách potravin a dalšího zboží???!!! Druhé dítě jsem si pořídila taky proto, že jsem si říkala, že se 7600 Kč se to bude dát zvládat...
Mám přivýdělek (doma), ale nejistý. Školka je tu plná. Dojíždění busem NEMOŽNÉ (MHD sem "nedojede", 13 km od velkého města!), auto jen jedno (manžel do práce, kam busy nejezdí v potřebnou hodinu). CO TEDY DÁL???

TAKŽE - já řvala, na svého poslance, na ministra, na jeho náměstka...ale už jsou u koryta dámy, už je nezajímáme!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.