| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matky přicházejí o zásady II

nemít v dnešní době TV a dávat dítěti látkové pleny, to je poněkud divné a nepraktické, takže jaký jiný důvod než zásady to má???

co je na tom divneho? kdyz obcas vidim co v televizi bezi, tak neni o co stat, je to ztrata casu. radeji si prohlidnu dvd, kdyz uz jsem unavena a nechci vyvijet zadnou aktivitu. taky existuje radio a internet. bez televize se clovek obejde a byla bys prekvapena, kolik casu se usetri!
latkove pleny nejsou neprakticke, pokud si clovek tedy neporidi ty nejlevnejsi, s tema bych taky rychle presla na pampersky. mam je na to same co autorka, ale jako pliny, to bych opravdu jen prala a zehlila.
vsechny moje kamaradky do jedne si stezuji, ze jim papirove hnusky vsech druhu protecou tak, ze se musi vymenit komplet cele obleceni nekdy i trikrat ze den. tak to se mi u latkovek stane tak jednou do tydne a ted, co mala ma konecne tuhe bobky, vlaste skoro vubec.
takze jak vidis, zasady v tom nejsou. televizi nepotrebuji a nechci ne kvuli zasadam, ale protoze se dovedu zabavit i bez ni. (mela jsem ji, vyhodila a jsem bez ni mnohem spokojenejsi). a latkovky povazuji za mnohem praktictejsi nez jednoprdky, po zasadach ani stopa.
s tim spanim, postel mame 10 cm nad zemi na tlustem koberci. mala uz z ni spadla a nic se nestalo.
jo a ten dudlik. sama jsem psala, ze ho obcas pouzivame na uspavani male, kdyz nic jineho nezabere, mluvila jsem o detech, ktere ho maji cely den. muzes to zvat zasadou jestli se ti libi. nemam dudlika, zrusila jsem ho po trech dnech, protoze to nemelo dobry vliv na kojeni, navic se mi dite budilo, kdyz vypadl a vubec jsem nespala, protoze jsem ji ho porad musela vracet do pusy, taky to kazi to zuby (jejich rust) a u starsich deti to vypada hloupe, jenze kdyz je dite na dudana zvykle, tak je pro nej trauma mu ho vzit. takze bud a nebo. to radeji bez dudlika.

pro ty co me "lichoti", ze jsem pani "dokonala" a mam "dokonale" dite. no to nemam, jen se nevzrusuju kvuli blbostem jaky vy. to co vy povazujete za ztratu iluzi a velke ustupky za svych predstav me neprekvapilo. uz jsem drive nejake deti videla a bylo mi jasne, ze musim byt pripravena na nejhorsi ... nakonec to zdaleka tak strasne neni :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.