| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matky přicházejí o zásady II

Markéto teď zase zklamu já tebe:-)Malých dětí jsem viděla dost a dost,protože jsem dětská sestra:-)
Já vůbec nechápu o co ti jde?Proč máš pocit,že jen ten tvůj přístup k dětem je ten nejsprávnější?Před čím si myslíš,že svý děti uchráníš,když nemají přístup k televizi?Docílíš akorát toho,že až budou starší budou chodit na telku ke kamarádům a budou chtít dohnat všechno to,co měli zakázaný.Já třeba jako holka přístup k telce měla takovej,že jsem se koukala na pořady pro děti(magion,vega,studio kamarád,pohádky,sem tam na nějakej film,když jsem byla starší tak na zprávy)a myslim si,že jsem úplně normální,nemůžeš a neuchráníš je před realitou,vychováš z nich skleníkový kytky,který budou v životě tvrdě narážet.Můj 3 letý syn rozhodně nevysedává u televize celej den,taky kouká na pohádky na dvd,ale nemyslim si,že by ho nějak poškodila reklama na penzijní pojištění nebo na vložky:-)Tady přece žádná máma nepsala o tom,že ráno dítě posadí před televizi a večer si ho "vyzvedne",autorka psala jen o tom,že když se potřebuje osprchovat,tak dá prcka na chvíli před telku,aby se zabavil(dělala jsem to taky),je v těch tvých knížkách co dáváš odkaz,nějaká studie o tom,že tohle má nějaký smrtelný vliv na zdraví dítěte?Pochybuju...
Prostě ten článek byl napsanej pěkně,vtipně,většina z nás se s ním ztotožnila a já nechápu proč tě to tak štve.Já ti chtěla jen napsat to,že jsi zbytečně striktní a to není dobře.A na ten film se určitě podívej,myslim si,že se v tý matce uvidíš a že tě to trkne.

A ke mě-syn měl pleny látkové jen jako miminko,pak už to nešlo,bránily mu v pohybu,znám moc dobře z práce jak špatně se leze mimču v látkových plenách a jak je v nich "sešňěrovaný" a když dítěti můžu dopřát jednorázový pleny,aby se líp cítilo a dobře se mu lezlo,chodilo atd.,tak proč to neudělat?Navíc teda radši se budu věnovat dítěti,než vyvařování plen,ale neodsuzuju nikoho,kdo používá látkový pleny,to je každýho věc.Spal sám v postýlce ve svým pokojíku od 5.měsíce a vyhovovalo nám to všem a hlavně jemu,konečně jsme se všichni dobře vyspali.Prostě každýmu vyhovuje něco jinýho.

Autorka nám tím chtěla říct,jak postupně všechny přicházíme o zásady,který jsme si dali ještě před narozením dětí,ale realita je pak jiná:-)Přijde mi fajn,článek mě pobavil,hezky se to čte,protože poznávám sama sebe.Ale ty jsi to vzala tak,že si stěžuje a hned kážeš o škodlivosti toho a onoho,tak se nediv,že se nám to nelíbí,mě se zase nelíbí tvoje výchova a přesvědčování o tvý pravdě,navíc nesnášim,když po mě někdo "hází"odkazy na různý chytrý knížky.Tak to je asi tak všechno,dobrou noc:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.