| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak matky přicházejí o zásady II

podle me mas uplnou pravdu, a zaroven vsichni, kdo nesdili nazor s Marketou. Uz jsem na ni chtela reagovat driv, ale nejak jsem si to vzdycky rozmyslela, to je presne takovej ten typ cloveka, co za to moc nestoji.
Presne si bude stat za svym, presvedcena ze jen ona ma pravdu.
Ty vychazis z let praxe jako detska sestra. Ona ma pravdepodobne prvni dite, vsechno ma vystudovany z knizek, a tak se povazuje za nejchytrejsi. Ve skutecnosti ovsem pusobi dost hloupe kdyz chce komunikovat s normalnimi lidmi, co vyrostli s televizi a rodici, co meli zasady.
Mimochodem, Marketo, verim, ze vsichni tvi znami co vyrostli bez televize a jsou podle tebe uplne normalni, se s tvymi nazory ztotoznuji. Mozna bys je tedy mela sdilet s nimi a ne s lidmi, kteri tak nevyrustali a za normalni to nepovazuji. Zbytecne pak zvedas vlnu nevole a kazis naladu jak ostatnim, tak snad i sobe, pokud teda nejsi uplne zvrhla a hadkami na diskusich se potajnu neukajis.
Ja osobne znam jen jednoho cloveka, ktery vyrustal bez TV. Je zarazejici, ze ty jich znas nekolik. Asi jsi holt vyrustala v nejaky zvlastni komunite. Ta osoba, kterou znam ve 20 letech neznala veci, ze nad tim rozum zustaval stat. Mela neuveritelne mezery ve vecech, ktere kazdy zna. Nebyla blba, studovala vejsku a ted ji ma uz dostudovanou. Byla proste jen nedotcena svetem a realem. Totalne. Jete dnes je mi ji lito, kdyz si vzpomenu, jak diky tomu byla casto pro smich. Stejne jako ty.
Jo a k lidem co maji zasady. Jestli jsi ty zadne nemela, tak je to smutne. Az nebezpecne, rekla bych. Snad to tvou dceru moc nepoznamena...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.