| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pláč bez důvodu?

Důvěrně znám!!! Byla jsem zoufalá, nevěděla jsem,co se děje, dcerka mně odmítala,odmítala jakékoliv mazlení,konejšení nepomáhalo, zbylo mi jen nechat ji řvát...hrozný pro mámu,hrozný pro dítě,ale dítě prostě na konejšení,chování ani mazlení neragovalo...byly ty nejhorší tři měsíce našeho života...později se vše postupně měnilo, jak dcerka začla více komunikovat s okolím, přestala tolik ječet.Dnes je z ní skvělá a chytrá holčička.myslím, že tyto děti prostě zažívají nudu a protože nejsou aztím tolik vyzrálé,aby si s tím poradili, tak pláčou.Jsou to většinou hodně aktivní děti,aspon u nás to platí do slova a do písmene! Tenkrát jsem se přestala divit těm matkám,kterým hrábne....k,do nezažil,nepochopí.Pokud tohle čte některá maminka v podobné zoufalé situaci, radím vydržte!!! vše se čaem zlepší, a prostě když to jinak nejde, nechte miminko řvát, většinou prostě potřebuje řvát a dá se utišit až po určité době, ne hned ... u nás to tak fungovalo. Konejšením jsem ji spíš vytočila ještě víc.Taky u nás zabíralo mléko-ne z prsu,ale z flašky...ale to se nedá dávat samozrejmě častjěji,než po dvou hodinách....holky,vydržte!!Bude líp a budete mít usměvavé a chytríé miminko!!!! jen to chvíli potrvá:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.