| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ekzém aneb dejte homeopatii šanci III. - homeopatické léky

No, vzhledem k tomu, že homeopatie se využívá i ve veterinární medicíně bude ten argument placebo efektu trošku stát na vratkých nožkách. Nevím, jak si pes může něco vsugerovat....
Já svou pejsinu - ovčandu také léčila homeopatiky a výsledky více než kladné. Dokonce bych řekla, že viditelnější a rychlejší než u mě - vzhledem k jejich přirozeně silnějšímu imunitnímu systému.
Jednou měla takovou něco jako rýmu. Jenže, (nevím nakolik máte psy), ale když má pes rýmu, teda aspoň ta moje, tak to vypadá jako, že nastala poslední minuta v jejím životě. Nějak neumí dýchání přizpůsobit rýmovému nosíku a tak se po chvilkách jakoby dusí hleny. Vzdouvá se jí hrudník a snaží se hleny z nosu, tedy čumáku předýchat a snad i polknout. No jakoby měla vyražený dech a nemohla se nadechnout...
Když jsem to viděla poprvé, tak jsem myslela, že ji třeba píchla vosa (protože je neustále loví a překusuje) a otéká jí krk nebo co.
No a jelikož jsem nevěděla, jak podle symptomů něco stanovit u psa, tak jsem použila Coryzaliu...no a do večera se to uklidnilo tak, že jí už jen teklo z nosu a druhý den, už byla skoro bez příznaků, jen občas kýchla.

No a názory těch vědců, co říkají, že co nejde změřit, uchopit, apod. neexistuje (mimochodem nechápu, jak tedy vědec může být věřící a věřit v Boha, a že jich je takových spousta) beru jako jejich názor.

Vzhledem k tomu, co se psalo kdysi o telefonech :"Ten telefon má příliš mnoho nedostatků, než aby mohl být považován za prostředek komunikace. Pro nás nemá absolutně žádný význam." … psalo se v roce 1876 v interním memorandu společnosti Western Union, zajišťující telegrafní spojení na celém Východním i Západním pobřeží USA.

O využití jaderné energie: "Není vůbec pravděpodobné že člověk někdy dokáže vykřesat z atomu nějakou energii. Zbrklá představa využití atomové energie jako náhrady za vyčerpané zásoby uhlí je zcela nevědeckou utopií, dětinskou představou." 1928, Robert Millikan, nositel Nobelovy ceny za fyziku (rok 1928)
"Energie produkovaná atomem je velmi slabá. Každý kdo očekává nějaký významnější zdroj energie z transformace atomů je snílek" - 1933, Ernst Rutherford, fyzik

Co se týče homeopatie a budoucnosti....jsem úplně klidná, její čas přijde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.