| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Dá se zvládnout něco i bez babiček a jakýhokoliv hlídání....manžel jezdil dom okolo 19 hodiny a 2 roky z toho jen ve středu a v pátek....

měla jsem živnost na RUČNÍ PRÁCE. kaŽDÝ ZÁŘÍ JSeM BYLA TÝDEN NA TRHU(7-19hodin- to jsem plně zapřáhla manžela)
v sobotu jsem zase prodávala v galanterii.

Prostě ráno děti vstávali brzy..tak okolo 5-max. v 6hodin. Vyprat. Předvařit oběd...hurá ven....na písku jsem pracovala..nebo stavěla hrady podle potřeby...návrat dom..najíst.... někdy jsem po "O" sebrala dítě a uspala ho a v kočáru (venku na dvorku) spalo asi 2,5-3hodiny a já zatím vypomohla v galanterii( nebylo to denně)...
po odpolednách a chvilkách jsem prostě vyráběla svetry, paličkovala obrázky...co kdo potřeboval.... Dokonce jsem zvládla upaličkovat i výstavu....když jsme končila s rodičovskou dovčou.:-)

a domácnost...uklízela jsem hlavně ráno a když něco nebylo tak nebylo..s dvěma dětma to doma je stejně pořád plný hraček..ty se sebrali večer důkladně a bylo....prostě si člověk zorganizovat čas...a hlavně jsem zapojila brzy kluky..takže oni chtěli a mě něco i bodlo....v 6 letech si starší uměl na postel natáhnout prostěradlo... a v první třídě povlíct postel....prostě si myslím, že doma nebydlím sama,abych dělala vše....(navíc 1/2 roku jsme živila i manžele, když mu neposílali výplatu....)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.