| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Ahoj, mám dvě dcery,starší je 5let.malý je 7 měsíců a jsem s ní tet na md,zatím.Při první md jsem šla do práce,když byly starší dceři 2 roky.Pracuji ve zdravotnictví,šla jsem na celý úvazek,na směny,bývalý zaměstnavatel mě nevzal,měla jsem smlouvu na určito,ta mi skončila,našla jsem si jiné místo.Směny denní,noční-dvanáctky.Hlídaly dost babičky,když jsem měla noční,byl doma manžel.Jinak to nešlo,omezila jsem žehlení,uklízela když jsem měla volno.Zvládala jsem to docela dobře,nic jiného mi nezbývalo,potřebovali jsme peníze,začínali stavět,vyřizovali hypotéku.Byli lidé,kteří mě říkali,že to nemůžu zvládnout,že jsem krkavčí matka a podobně,ale to říkali ti co měli nové bydlení,nechyběli jim peníze. Minulý týden jsem se byla podívat v práci,lákali mě,at už jdu do práce,zatím nemůžu,ještě to nejde,kojím a malá ještě nespí celou noc.Ale myslím si,že časem určitě půjdu,vrchní dává poloviční úvazky tak se nějak dohodneme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.