| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Uprimne, myslim si, ze clovek krni i v zamestnani!Pracovala jsem tri roky v jedne nejmenovane mezinarodni firme a rozhodne jsem zapomnela hoodne z toho, co jsem delala predtim, popripade to, co jsem znala ze skoly. Ted , pri rodicovske s prvnim ditetem, jsem se vratila k puvodni vystudovane profesi, i kdyz jsem ji vlastne nikdy nedelala, nemela jsem problem do toho zase "vklouznout"-puvodni profese je lektorka cizich jazyku. Ano, urcite jsem neco pozapomnela, ale stacilo to oprasit, navstivit par seminaru...muj pocit je ten, ze vic jsem zapomnela v te firme, kde jsem onen jazyk pouzivala denne, ale pouze jeho ekonomickou "cast". Nesouhlasim s tim, ze napr. pro ucitelky je vypadnuti na dva tri roky tragicke.Jiste jsou profese,, kde to jinak nejde, napriklad v lekarstvi, ale zda se mi, ze u bezne profese, dejme tomu uredni a kancelarske, vypadek zas tak neohrozi. To by se pak nemohli zamestnavat ani absolventi...Ze se obcas zavede nejaky novy software, nebo provede nejaka reorganizace, zda se mi, ze to se musi naucit ti stavajici pracovnici taky a osobne nemam pocit, ze bych zblbla natolik, abych se to nenaucila take.Prijde mi to jako umele vytvareny problem dnesni doby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.