| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Mariano,

"Pro mě osobně tohle opravdu není motivace k tomu zůstat s dítětem doma" - to mozna neni pro Vas osobne, ale nekolik matek tady docela otevrene priznava, ze se jim pracovat financne nevyplati a hodne lidi mi taky rikalo, ze odebranim RP by do prace museli - takze RP je jasne vyrazny faktor v tom, kdy se matka vraci do prace. Pokud by matky nepobiraly RP - at jsou doma podle libosti - ja ani neceknu.

Moje deti nejsou zcela zavisle na mne, protoze ja nemam 3 roky RP a do prace jsem sla jeste pred jejich prvnimi narozeninami (ovsem prace z domu, pruzna pracovni doba atd.) - kazde dite melo chuvu do necelych dvou let a pak nastoupilo do skolky - protoze s nami nase pomocnice bydli, tak dcera nechodi kazdy den. Muj zcela subjektivni dojem je ten, ze to jsou spokojene deti.

"takový systém nepřeju žádnému dítěti" - no ale podle toho, jak jste to popsala - neni to casto skutecny popis situace po tretich narozeninach? A je opravdu lepsi byt s detmi do tri let naplno a pak nastoupit na plny uvazek, nez nastoupit na castecny driv a pak si ho udrzet?

Kimmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.