| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Tak já mám taky zkušenost s péčí o rodinu skombinovanou s prací. Jsem tělesně postižená. Mám skoro už tříletého chlapečka. Už od jeho 9 měsíců pracuji. Prvně jsem pracovala jen na půl úvazku a to z domu. Minulý rok se mi nabídla skvělá práce v místě bydliště. Dlouho jsem váhala, jestli ji vzít nebo ne. Bohužel to bylo pouze na plný úvazek a to od 7.00 do 16.00. S hodinovou pauzou na oběd. Nakonec jsem práci vzala a už tam pracuji půl roku a jsem moc spokojená. Je pravda, že bez pomoci babičky by to bylo asi složitější. Takže babička mi hlídá synka. Teď už začne chodit každý den do školky, tak si trošku babička odpočine. Na obědovou pauzu si zajedu domů, věnuji se synovi, dám si oběd, někdy hodím do pračky,nebo utřu podlahu apod. Obědy si nechávám dovážet. Takže tuto starost mám z kruku. Na nádobí máme myčku a pračku mám i se sušičkou, takže se mi prádlo vůbec nekupí. K žehlení toho je jen troška, což udělám vždy večer u nějakého seriálu. Po práci si s manželem a Davídkem uděláme kafíčko a kakao. Pak si spolu hrajeme. Obden v šest večer jdu do posilovny apod. Jelikož závodně sportuji a letos mě čeká pravděpodobně paralympiáda. Pak příjdu domů s malým si lehneme do postýlky, přečteme pohádku a od osmi hodiny máme večer s manželem pro sebe. Větší úklidy děláme o víkendu. Takže opravdu to jde. Ale ne každý má pro to podmínky. Jsem ráda, že je mám a že jsme všichni spokojený. A dokonce mám i větší energii a lepší náladu, než když jsem byla jen doma se synem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.