| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Madelaine - tady se to nejak rozjelo, nestiham ani psat (natoz hledat psychologicke studie)

Ja myslim, ze ony oddane pecujici matky nejsou se svym zivotem az tak spokojeny, tak neustale vyhlasuji do sveta - protoze ze spokojenych zen malokdy ukapava takova horkost a zast, jako z nekterych prispevku. Ja nechapu, kde se bere ten odpor k manazerkam, co jim ktera manazerka kdy udelala, ale chtela bych dotycne videt, jak by podobnou praci zvladaly samy....

Taky vubec nechapu ty narazky, ze snad nekdo dostatecne neuznava zasluhy matek. Jestli nekde je nekdo uznava, tak je to prave cesky stat, ktery matkam plati takove RP - to nikde jinde neni - ani v tech zemi, ktere si nektere berou za vzor (Afrika, Indianske kmeny) - takze fakt nechapu, odkud se to bere. Navic mam pocit, ze pojmy jako "vyzirka" pouzivaji vyhradne zastankyne dlouheho RP - od pracujicich matek to tady neuslysis - to je taky zajimavy paradox...

Mne taky zaujalo to, jak kazdy ceka, ze ja zmenim nazor a zlobi se, ze k tomu ne a ne dojit - ale zadna z tech zen neni ochotna ustoupit ani o pid ze sveho nazoru. U mne to znamena, ze jsem pokrytec a bojim se prohlednout a uznat Nejvyssi Pravdu, u nich totez znamena, ze proste uz tu pravdu maji a znaji....

To jsem rada, ze tuhle soukromou a zcela neadresnou diskusi muzeme zcela demokraticky vest ;-)))

Kimmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.