| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Kimmy

Ještě naposled k tématu.

"ironie samozrejme urazet muze, ale moje ironie neni urazliva - je jiste kousava a chvilemi namirena do citlivych mist - ale ne urazliva"

To je věc vcelku subjektivní, někdo může tvoje ironické a jízlivé poznámky považovat za urážlivé. Upřímně, mně ta tvoje ironie taky vadí a nediskutuje se mi s tebou dobře, takže se Stáně vůbec nedivím, že nemá náladu tu s tebou dál pokračovat.
Jsem zvyklá diskutovat s lidmi, co mají zcela opačné názory a je to bez vzájemných invektiv a ironického popichování. Jsou lidi, co ironii spolknou, nebo jsou na to zvyklí, taky ta internetová komunikace je jiná, než skutečná, takže se někdy těžko rozpoznává, jak to autor příspěvku vlastně myslel. Nevadí mi tvoje jiné názory, ale ta ironie jo.






































Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.