| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

s jistým zklamáním musím říct, že do detailu rozebírás postoje a potřeby jedné skupiny matek bez nadhledu a principiální potřeby rovnosti volby.
Ty totiž teoreticky můžeš vzít svůj rodičák a nabídnout ho zaměstnavateli, aby vytvořil částečný úvazek a přesvědčit ho, že je to bomba. Matka, která by o rodičák přišla kvůli dotaci do jeslí a úvazků a přitom by chtěla být doma, nemůže nic. Chceš zkrátka výhodu na úkor jiných a navíc jsi schopna tvrdit, že příspěvek pro pracující i nepracující matky je diktátem "pro dřepění na zadku".

Osobně nevím, proč zrovna mně podsouváš Škromacha. Dotace je přece levicová libůstka, já ji ke svému světonázoru nepotřebuji vůbec, zrovna tak jako je mi cizí trapnost jménem pozitivní diskriminace žen.
To jsem jaksi nepobrala.

A mmch já také pracuji.

Částečné úvazky mě zajímají jako ekologa, já bych se nebála ani zkrácení pracovní doby jako takové. Ale všem, proč jen matkám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.