| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ríša má zítra 3 roky a dnes napsal své první slovo

Za sebe muzu rict tohle: samozrejme, ze denne clovek potka spoustu lidi, kdyz nejak s nama navazi kontakt ( ono totiz Marous je az moc socialni, jak nema rad male deti, o to vic miluje pozornost lidi dospelych, takze se na ne usmiva, ma tendence na ne sahat, atd...)a zacnou na nej mluvit (nacez on neodpovi, protoze nemluvi), ja vsem rikam, ze ma autismus. Reakce jsou ruzne: nevedi, o co jde, ale i tak se bavi dal, vedi o co jde, ale jen proto ze videli Rain mana :), takze mi neveri, ze syn ma tutez diagnozu (vzdyt preci vypada normalne, ze?), nebo vedi o problemu vic, coz je asi nejlepsi varianta. Me osobne nejvetsi radost udela, kdyz se se mnou ten clovek bavi normalne dal, treba se spolecne zasmejeme tem "uzasnym kouskum", ktere on obcas umi predvest....asi nejhorsi je, kdyz se lidi leknou, pak se tvari soucitne a nedej boze: zacnou se vyptavat, jestli jsme nekdy premysleli nad tim, dat ho do ustavu - ano, i tohle se mi bohuzel stalo. I kdyz mam dite jine, jsem porad mama jako kazda jina, se starostma uplne normalnima ( jen jich mam par navic). On totiz taky nas syn umi klasicky zlobit, mam kamaradku se zdravym chlapeckem a obe obcas na ty nase certy nadavame uplne stejne :) Tak to je muj nazor. Co se tyce te kamaradky, bohuzel, nekdy to lidi neumi prijmout, ze se neco deje, my jsme se taky smirovali s timhle dlouho, vime to uz rok, s tim, ze 1.tuseni jsem mela cca od jeho 18 mesicu. Ale co se diagnoza potvrdila, Marecek uz nema babicku, ani dedecka - nechteli a nechteji tomu verit, spise kladou vinu me a spatne vychove, ale to je bohuzel dost casta reakce v rodine. Takze tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.