Snad ještě jednu poznámečku - při inseminacích se rodí paradoxně méně mláďat, než když zvířata žijí volně. Každý hospodář vám řekne, že to není tak, že přijede inseminátor a kráva zůstane březí. Ono se třeba čtyři měsíce čeká a pak se přijde na to, že kráva vůbec nezabřezla. Vše se opakuje několikrát. Zkuste si je vypustit - každý býk ucítí, kdy na krávu skočit a udělá to. Nebude to záležet na tom, jestli si hospodář náhodou všiml včas a včas taky přijel ten inseminátor. Nehledě na to, že umělé oplodnění se vždy uchytává hůř, než přirozené. Tak zkuste zapřemýšlet, co dál...
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.