| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Ahoj Madelaine,

dekuju za krasny prispevek - moc jsi me potesila!

Matonoha to pise hezky - neni on nahodou nejaky psycholog nebo sociolog?

Vis, ja si myslim, ze je urcity typ zen, kterym chybi poradna pavlac - za starych casu to byl tak krasny prostor k odreagovani, poradne proprat sousedky, snachy a vubec vsechny nepoddajne duse, ktere se protivily Pravemu Radu.... Dneska v sidlistich, ktere jsou plne pracujicich uhonenych zen, se spriznene duse hledaji stezi, ale na techto forech to obcas zajiskri - jako napr. dvojka L&K. A je uplne fuk, jake argumenty druha strana nadnese, protoze ucelem cele teto debaty je proste odpustit paru nejake zivotni nespokojenosti a horkosti - proste tyto zeny maji pocit uspokojeni, kdyz to nekomu takto napali, a pak je dalsi skupina zen, ktera ma poteseni z toho, jak takova pani nadrazena tem pitomym manazerkam zas poradne vytrela zrak. Protoze tak, jak pises Ty i Sylvie, takhle diskuse neni o vymene nazoru, ale o zdiskreditovani Kimmy a spol. za kazdou cenu.

Od pani Siklove jsem leccos cetla je to moc rozumna dama. Ja jsem pri svem brouzdani - protoze uznavam, ze je treba si o problematice neco precist, narazila na tento clanek - nevim, jak jsi na tom s anglictinou - pokud dobre, myslim, ze Te zaujme - http://www.salon.com/mwt/feature/1999/04/06/childcare_study/print.html

Ja jsem si dneska opet dokazala, ze nemam na to byt dobrou matkou v domacnosti - po petihodinovem maratonu s dvema detmi (muz si dal voraz po te, co ja jsem si rano pospala) jsem mela tak akorat a volala jsem ho na stridacku. Ja proste neumim byt usmevava pohodova matka, ktera tristaosmdesatkrat vysvetli dceri, at prestane strkat spinave ruce do pusy a ma v zasobe radu triku, jak znovu a znovu prevadet jeji pozornosti jinam, a zaroven vymyslet smysluplnou zabavu pro syna, pokud mozno takovou, aby ji dcera nechtela okamzite delat taky a tim vyvolala obvykly zapas kdo z koho. Jestli ty matky v domacnosti opravdu umi byt klidne, radostne a porad dokola opakovat to same, aniz by je to otupovalo do stavu zombie, udrzovat deti cely den zabavene bez televize a neustale je rozvijet - a tohle vydrzet celou radu let, tak fakt klobouk dolu. Pro me a me deti je lepsi ten pulden stravit s nekym jinym a pak na sebe byt nateseni. Kdysi mi tu nekdo psal, jestli nahodou nezavidim - tak opravdu nezavidim.

Konzumni zamereni me taky pobavilo - ale uz na to nekdo odpovedel, ze matky v domacnosti taktez casto vozi deti na plavani, na keramiku, na anglictinu, do materskych center apod. - nedivila bych se, kdyby toho benzinu projezdily podstatne vic, nez ty manazerky. Jeste lepsi jsou provolani typu "prachy nejsou vsechno" ale na ty moje mi nesahej ;-))

Madelaine - doufam, ze si jeste nekdy najdes chvilku - moc rada prispevky od Tebe ctu a tesi me, ze spektrum ceskych zen je siroke a ze i ten muj konec ma nejake zastoupeni (timto zdravim vsechny spriznene duse!)

Kimmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.