| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Ahojky! Já rodila neplánovaně o měsíc dřív normálně, praskla mi voda. Nic šílenějšího jsem nezažila. Malá se narodila skoro po 13 hodinách strašných bolestí. Vím, že to nebolelo jen mě ale i ji. Nevíte, jak jsem byla šťastná, že už to máme za sebou. Dali mi ji na břicho. Pak mi ji měli donést za dvě hodiny. Ale přišel jen doktor a suše mi oznámil, že je to s malou moc špatný, že je v inkubátoru a nic víc... Nedovedu popsat, jak mi bylo. Až za pár hodin jsem mohla za ní na JIP. Tam jsem se dozvěděla, že špatně dýchá, jedna plíce byla neovyvinutá. Takže taky žádné mazlení, kojení, nic. Když mi dovolili si ji poprvé pohladit, začala jsem brečet. Naštěstí se její stav rychle zlepšoval a za 14 dní jsme mazaly domů. Kojení se bohužel nekonalo ani tam, dostala nejdřív flašu od sestřiček a bylo vymalováno. Ale já byla šťastná, že papá. Taky jsem si to malovala úplně jinak. Nebyla jdem na tuhle variantu připravená. A říkám si, jestli by nebylo lepší, kdyby mi udělali císař, který mi hrozil.Že by třeba na tom malá nebyla tak jak byla....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.