| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Kimmy, už jsem se vůbec nechtěla ozývat, ale:

a)vzhledem k tomu, že máš na této diskusi suveréně nejvíc příspěvků, řekla bych, že nejvíc se svoji situací nejsi vnitřně srovnaná asi ty, protože ty nejvíc potřebuješ dokázat ostatním, že tvoje teorie je správná
b)"Mne vadi dotace tech, kteri se pouze staraji o deti starsi dvou let, protoze nevidim k tem dotacim duvod". A proč dva roky? Jak jsi dospěla k tomu, že do dvou let ti dotace nevadí a od dvou už ano? Je to podle tebe, jak dlouho jsi měla trpělivost ty být jenom doma se svými dětmi? viz tvůj příspěvek včera, že jsi vydržela být se svými dětmi intenzivně jenom 5 hodin. Moje ani jedno dítě bych ve 2 letech denně na 5-6 hodin neopustila, myslím, že bych jim emočně moc ublížila.
c)Matky, které jsou s dětmi do 3 let doma, protože je to baví, těší a vidí v tom obrovský smysl, potom pro stát vydělají možná obrovské peníze a vytvoří velké hodnoty, tak proč je hnát do práce už ve 2 letech? Já vím, teď mi budeš oponovat, že můžou být doma jak dlouho chtějí, ale bez dotace státu. Protože bez práce nejsou koláče. Ale v jednom příspěvku, který už z této diskuse zmizel,psala jedna maminka, že se jedná v lidském i pracovním životě matky pouze o časově krátký úsek, to jsou i 3 roky, zde se přece nejedná o to, že matka, která do 3 let je doma, už dál pro stát nic nevytvoří. Vždyť bude pracovat ještě dalších min. 3O let.

Zřejmě mě budeš citovat a oponovat mi, ale já už reagovat nebudu, jdu se věnovat mým dětem, protože mě to baví a uspokojuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.