| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Milá Sidi, také Ti chci poděkovat za krásný článek a povzbudit Tě. Cítím to také tak, jak už bylo mnohé řečeno v předchozích článcích - je veliký DAR, že Ty i děti jste to zvládli a že jste zdraví. Nevyčítej si, jaké to mohlo být, jaký jsi mohla mít porod, něco jiného je něco si vyfantazírovat a něco jiného je pak realita, zvláště, když jde o život( dva životy). Soucítím s Tebou, ale nic si nevyčítej a buď vděčná za přítomnost, že můžeš být s dětmi nyní, že jim to můžeš "vynahradit" právě teď. Držím Ti palce. Já měla porod klasický, "medicínský", a když už jsem měla chlapečka u sebe a byla plná síly z tohoto krásného pocitu, dojmu, štěstí, tak jsem musela pod narkózu, protože nešlo zastavit obrovské krvácení po porodu. Po narkóze jsem si nemohla ani sednout, jak se mi bylo zle z té krevní ztráty, následovaly transfúze, no nic příjemného. Kojení bylo šílený problém, neměla jsem žádné mléko, syn vážil 4200 g, měl stále hlad, takže jsme začali v porodnici z příkrmem a na tom už zůstal. Za týden mám druhý termín porodu, takže už jsem v takovém příjemném napětí, jak to dopadne, ale věřím, že ať to bude tak či onak, důležitý bude výsledek a zdraví nás obou. Ještě jednou přeji všem maminkám a dětem vše nej...!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.