| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

Hanko - to uz tady dlouho nebylo...

Kdybych nebyla vnitrne srovnana, tak me tahle diskuse davno roznese na kopytech a ja vzlykam v koutku, jaka jsem spatna matka.

Dva roky je podle mne hranice prijatelna a stale jeste velice luxusni v porovnani se zbytkem sveta. Ja myslim, ze to jde klidne i driv - u nas bezne deti zacinaji jesle v 18 mesicich - ale to je uplne jina uroven.

"Moje ani jedno dítě bych ve 2 letech denně na 5-6 hodin neopustila, myslím, že bych jim emočně moc ublížila. " - myslim, ze sve deti podcenujes a doufam, ze je nebudes prehnane ochranovat zbytek jejich zivota. Nevidim ani kolem sebe, ani ve zbytku Evropy nebo Ameriky cele generace emocne ublizenych deti.

"Matky, které jsou s dětmi do 3 let doma, protože je to baví, těší a vidí v tom obrovský smysl, potom pro stát vydělají možná obrovské peníze a vytvoří velké hodnoty, tak proč je hnát do práce už ve 2 letech?" - prosim Te - na zaklade ceho si tohle myslis?

"že se jedná v lidském i pracovním životě matky pouze o časově krátký úsek, to jsou i 3 roky" - to vetsinou neni pravda, protoze zeny mivaji dve az tri deti - nekdo tu psal, ze je na materske uz devatym rokem... (myslim, ze to bylo tady, ale ruku do ohne za to nedam). Davala jsem odkaz na sociologickou studii, ktera se timto zabyva - pochybuju, ze se nekdo obtezoval si ji precist.

Hodit na nekoho spinu typu "ty sama nejsi vnitrne srovnana" a pak odejit stredem - to je to nejjednodussi. Proto ja tu mam nejvic prispevku - protoze ja neodchazim a sve nazory vysvetluju.

Jdi se uspokojovat.

Kimmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.