| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

To co jsi prozila je fakt hrozny, ale nevim co presne si predstavujes, ze se pri normalnim porodu a po nem deje . Ja jsem porodila normalne po 9 hodinach, posledni 2 hodiny byl semnou manzel, krasnou dceru-vymodlenou. Vsechno jak ma byt az do doby nez vysla potrhana placenta- presto jsem byla tak unavena, ze jsem odmitla prilozeni k prsu a manzel jen dceru choval a ja asi spala (to jeste vse bylo v poradku - jen drobna komlikace). Pak zacal neuveritelny kalup. Na operaci jsem byla behem toho dopoledne asi trikrat az teprve rodina rekla, ze dalsi dite nechci a tak mi vzali delohu. Presto se krvaceni po 10 dnech obnovilo, presne ve chvili, kdy si pro nas manzel mel prijit a odvezt nas konecne domu. Dcera nikde ja nikde a nikdo nic nevedel co se deje (vsichni doktori byli se mnou na sale)-jeste, ze je manzel mlady, jinak by ho urcite v tu chvili klepla pepka :))). Vse zacalo na novo.

Chapu tvoje pocity (vzdycky plati, ze kdyz si neco vysnis a dopadne to jinak, tak je zadelano na pekne trauma) Jen jsem chtela abys vedela, ze i super porod nemusi mit statstny konec a ze i v dnesni dobe maminky umiraji.
Ja osobne jsem nejakou velkou lasku k Elisce necitila, ale vzdycky jsem si rikala, jak je mozny ze ten uzlicek je najednou tady zdravi, a vsichni jsme to relativne v pohode prezili.

Romana

PS: Me hodne po porodu pomohla psycholozka a ze vsem okolo jsem rekla, co se mi stalo. I kdyz obcas se mi o tom zda, zvlast kdyz mam o dceru strach.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.