| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Teď jsem dočetla celou diskusi a asi píchnu do vosího hnízda,když řeknu,že ty neustálé obhajoby bud jedné,nebo druhé strany jsou už únavné.Namítnete možná,tak to nečti,ale mě vše kolem těhotenství,porodů a dětí fakt zajímá,jenom mě nebaví to neustálé prosazování,že všechno je jenom černé nebo bílé.Proč se tady tak napadáte?Já taky nesouhlasím s autorkou a myslím si,že její hýčkání si bolístky jaksi přehlušuje to,že má dvě krásné zdravé děti.Taky jsem si něčím v souvislosti s porody prošla a rozhodně netvrdím,že bych tu "euforii ze zrození" chtěla zažít znovu.Ale taky uznávám,že autorka má možná potřebu si jenom vylít srdce.Jen je dle mého názoru škoda,že se této diskusi věnuje příliš mnoho pozornosti.Jediné,co mě tady doslova vybídlo k smíchu byl nedávný příspěvek "Jak se rodí v Krnově s dulou"(Víťa).Mně teda přišlo,že ten muž buď vůbec neexistuje nebo je to úplný...,kterého bych já jako rovnoprávného partnera s chutí poslala někam.Nic horšího jsem tady ještě nečetla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.