| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Ahoj Fisperando,
Ty jsi vzdycky takova od rany. Moc Ti nerozumim. Mozna tu z Tveho pohledu placu pro nic za nic. To je v pohode. Nikdo Te ale preci nenuti, abys ten muj hloupy a uknourany clanek cetla a take uz Te vubec nikdo nenuti na nej reagovat. Prijde Ti to jako hnus, fajn, tak si najdi nejaky jiny clanek a zabyvej se jim. Navic pro takove ctenare jako jsi Ty byl urceny posledni odstavecek toho clanku. Mozna jsem jej mela napsat hned na uvod, abych Ti usetrila utrpeni, ktere jsi pri cteni me zpovedi prozila. Kazdopadne rovnou jsem tam napsala, ze to neni clanek aspirujici na Nobelovu cenu.
Prala bych Ti, abys v zivote vzdycky mela takove stesti jako doposud a vse zvladala s takovym az cynickym nadhledem. mas rozhodne mnohem stastnejsi povahu nez ja, protoze Te hned tak neco nerozhodi.
Ja bohuzel prozila neco, co mne niterne zasahlo a neni mi z toho dobre a citim potrebu se z toho verejne vypovidat. Vim, ze jsou mnohem dramatictejsi lidske osudy. Mam kolem sebe par lidi, kteri si prozili optori mne peklo - ma blizka kamaradka napriklad prirozene rodila mrtve dite. Ale ja mam svuj zivot, sva trapeni a ta resim. Jestli Te obtezuje, necti to. Vic Ti poradit nemohu. I tak Ti ale dekuji za reakci. Preji Tobe i Tve rodine hodne lasky Bozi i cloveci a pevne zdravicko. A Tobe osobne preji, abys nikdy nezazila nic zleho, co se dotkne Tveho nitra.
Sidi

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.