| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Podívej se Sidi, já tady nejsem od toho, abych kritizovala Tvé pocity, jen jsem se snažila Ti ukázat i jiný pohled. Netvrdím, že je lepší než Tvůj, ale obecně nemám příliš ráda, když se někdo utápí v něčem, co dopadlo dobře, ba dokonce skoro zázračně a řeší - promin to slovo - banality. Vždy všechno může dopadnout líp, ale nezáleží přeci na cestě, jakou jsi prošla za svým cílem - zdravé, krásné dítě. Záleží na výsledku. Znám mnoho lidí, kteří by dali vše co mají, aby měli své vlastní dítě a i takovýto porod by brali všemi deseti. Nezlehčuji to, vím, že sis prošla svým a muselo to být hrozně stresující a zažila jsi obrovskou bezmoc, ALE řešit po takové době to, že se Ti nesplnila romantická představa o krásném porodu mi přijde prostě banální. Každý z nás tady má v sobě nějakou bolístku, těžké kroky, které musel v životě řešit (já osobně jsem 2x bojovala s rakovinou,4x jsem potratila), ale tahat se s takovou zátěží zbytečně dlouho je prostě masochismus :-)Jsem v 7. měsíci a těším se z každého dne, protože vím, že miminko v bříšku má každý den větší šanci na přežití a ani by mě nenapadlo řešit třeba to, že jsem mohla takhle daleko dojít už při prvním těhotenství, kdyby lékaři... Blbost, prostě jsme měli projít čtyřmi ztrátami plodu, než lékaři přišli na to, jak mi pomoc (banalita - píchat Fraxiparin) a ti ještě neznamená, že budu trpět po každé, když budu číst o tom, že někdo donosil miminko na poprvé... A jsem si naprosto jista, že nebudu řešit, jestli porodím přirozeně nebo císařem, hlavně když drobek bude zdravý. O nic jiného nejde. Věř, nechci Te tady nijak shazovat, jen si prostě myslím, že optimistická, spokojená máma je lepší než smutná. Toť vše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.