| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Záněty ucha

V6 měsících syn měl silnou rýmu. Takouvou, že jsme ani odsávčkou nedostali z nosánku všechno a výsledek? Zánět středního ucha. Takže jsme dostali na ORL antibiotika s tím, že za týden máme přijít na kontrolu. Uběhly 3 dne a něco se mi na Honzíkovi nezdálo. Jakoby pořád mrkal levým očkem, a tak jsme navštívili pediatrii. Paní doktorka mi sdělila, že musíme okamžitě do nemocnice, protože Honzík sice pořád mrkal levým očkem, ale pravá strana se nehýbala vůbec, což znamená - Obrna lícního nervu. V nemocnici Honzíčka vyšetřili a zjistili, že má zánět až v kostech kolem ouška a hrozila operace a vyndání kůstky za pravým oušěkem. Naštěstí ale vše rozehnali anitbiotikama, takže na operaci nakonec nešel. Po 14 dnech nás pustili domů s tím, že jsme chodili na neurologii a ORL na kontroly a doma masírovali postiženou oblast. asi za třičtvrtě roku se to upravilo a Honzík je teď v pohodě, šikovný a nic na něm nikdo nepozná. Úplně se obrna vyléčila. Vyčítala jsem si, kdy jsme udělali chybu..., Odsávali jsme, podkládali postýlku, kapali kapky a stejně... Jenom mě udivuje, že pan doktor se o takovém riziku nezmiňuje, byť to souvisí s rýmou, ale ta přešla v zánět střeního ucha... Takže si myslím, že to k tématu patří. Nicméně - pediatrička nám doporučila odsávačku , která se připojí na vysavač, a tím se tedy odsaje nosánek úplně dočista, takže teď ji doporučuji všem mým kamarádkám a mamkám, které mají malé děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.