| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Ahoj Sidi,
chápu Tě, že toužíš mít i tenhle zážitek natolik zpracovaný, aby Tě už netrápil při pouhé vzpomínce nebo zmínce o jiném porodu. Také bych asi na Tvém místě měla stejné přání.
Myslím, že to bude potřebovat řešit po kouskách. Možná je někdy lepší takové absolutní smíření s osudem odložit na dobu, kdy už to není nejbolestivější. A pak to uzdravení v duši přichází znovu, a znovu, v různých etapách. A za nějaký čas přijdeš na to, že už to vlastně nebolí.
Já třeba před holkama přišla o první miminko, které jsme čekali. Bolelo mě to dlouho a hodně. Časem to bylo lepší, ale občas jsem zažívala takovou "obrodu bolesti", někdy samo o sobě a někdy spolu s nějakým spouštěčem (když byla řeč o jiných lidech, kteří to prožili, nebo naopak třeba když jsem držela v náručí miminko mojí ségry). A časem to přebolelo úplně. Teda - při obou těhotenstvích jsem se bála, jestli znovu nepotratím. Budu-li ještě někdy v budoucnu těhotná, dost možná se budu zase bát. Ale ten samotný zážitek ztráty dítěte už mě dneska nebolí. Pamatuju si to, i tu bolest, kterou jsem tehdy zažila, ale už je to prostě za mnou.
Co jsem se snažila říct je, že některý kalich je příliš hořký, než aby se dal vypít najednou. Musí se po douškách. A jednou ho přece člověk dopije až do dna a už tam víc hořkého nápoje není... ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.