| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Milá Hanko75,
nijak nebagatelizuji pisatelčin problém (jen si myslím, že nakonec všechno dobře dopadlo, tak proč se na to nesnažit dívat především z té pozitivní stránky), nijak ji neodsuzuji, dokonce ji chápu. O nějakém nakopávání zadnice už vůbec nemůže být řeč. Chtěla radu, dala jsem jí tu, o které si myslím, že je nejlepší, protože i mě v životě hodně tento přístup pomohl. Už na začátku jsem psala, že moje rada bude patřit k těm "drsnějším", přesto jsem radila tak, jak nejlépe umím, stejně jako doufám všichni, kdo sem psali přede mnou. Pokud jde o reakce, každý kdo se "veřejně otevírá" tak činí proto, že očekává posluchačstvo. Jak už tu psal Ondra, nikdo toto právo Sidi neupřel, ale ona zase nemůže ostatním odepírat právo se vyjádřit - i když jí to bude "proti srsti". Konec konců, ona několikrát psala, ať rejpalové její článek nečtou, hm, tak ať kdyžtak ona nečtě komentáře (všímáte si logičnosti té úvahy?).
A k tomu, co bylo špatně. Ano, určitě toho bylo špatně hodně ze strany lékařů, stejně jako by se našlo jistě i to, co bylo špatně ze strany pisatelky (například se aspoň mně potvrdilo to, co si myslím už dlouho: že stejně jako jsou časopisy plné krásných štíhlých modelek, přestože většina populace vypadá jinak, i tak jsou časopisy plné článků o ideálním porodu; čtenářky prvních končí s anorexií na psychiatrii nebo pod nožem plastického chirurga, čtenářky druhých s poporodní depresí a la "jsem špatná matka, selhala jsem";). Ale to je minulost a s tou se bohužel nic dělat nedá. Držím pěsti a opravdu doporučuju to sezeníčko u psychologa (přísahám, nic ve zlém!!!).
Je na Sidi, co si z příspěvků vybere a jakou cestou se rozhodne jít. Jestli jako hrdá ženská vážící si sama sebe pro to pozitivní, co se jí povedlo - tj. její dvě zdravé děti, nebo jako depkářka, protože měla místo dvou ideálních porodů dva ne příliš povedené císaře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.