| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dlouhé čekání na krátký porod

Klarin clanek mi temer kopiroval muj zazitek z porodu.Taky jsem slysela od doktorky po 4 tydny,ze uz to bude kazdym dnem a ono porad nic.(A to jsem jeste 8 tydnu stravila v nemocnici,aby se maly nenarodil prilis brzy.) Nakonec se Mirecek narodil 2 dny po terminu.Od prvnich porodnich stahu po narozeni ubehly pouhe 3 hodiny.Nestacila jsem vyzkouset ani jeden "ulevovy" prostredky jako napr.mic ci jen obycenou teplou sprchu.
Na bolest si jeste pamatuji,ale vim,ze jsem mela dosti lehky porod oproti jinym.Ja sama rikam "bohuzel".Myslim,ze podruhe uz to muze byt jen horsi.Ale urcite to stoji zato,ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.