| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

Ahoj Sidi,
díky za Tvůj příspěvek. Už jsem si myslela, že jsem přehnaně citlivá jen já:) Loni v říjnu se nám narodila holčička, vše bylo ok. Ale jelikož jsem měla těhu cukrovku, přestože byla velmi dobře kompenzována a žádné problémy nebyly, všechny kontrolní testy jako průtok pupečníkem, stáří placenty, množství plodové vody - vše bylo ok, byla mi provedena indukce již 4.den po termínu a ta se nepovedla, vyzkoušeli vše, prostaglandiny, propíchnutí plodové vody, píchnout epidurál(to se také nepovedlo) tak musel být poté již proveden akutní císařský řez. A důvod proč to vše bylo provedeno? Strach lékařů, že bude mimi velké.A výsledek, váha 3.560g a 50 cm, obvod hlavičky 34 cm. V podstatě, jak mi bylo poté naznačeno, jejich obava byla zbytečná, joo, holt se trochu sekli... jenže já z toho mám depku doted.Přesně jak píšeš. Mám obrovksé výčitky svědomí, že jsem malou ještě než vlastně přišla na svět neubránila, dostala se monu plnou narkozu, takže byla obllá stejně jako já, o škodlivosti ani nemluvě, po vyjmutí musela být dána hned do kyslíkového stanu, prý trochu prodýchnout, proč? Nevím..prý už se necítila moc dobře.No, ani se nedivím po tom vše.A já si nesmírně vyčítám, že jsem s ní pak nemohla být, nemoihla jsem ji pohladit a zmírnit tak ten velký stres což pro dítě jeho porod určitě je, šahali na ni cizí ruce..strašne je mi to vše líto. A následné problémy s kojením které přišly, jako že odmítala sát, to vše přičítám tomu, za jakých okolností přišla na svět. Je to můj názor, cítím to tak. Ze začátku hodně plakala, byla neklidná...Prostě, Sidi mluvíš mi z duše:)a nesmírně Tě chápu. Vím o čem píšeš.Doktorům se to říká, oni rodí dnes a denně, jenže ty/já nemáme možnost si porod začít znova a třeba lépe..zvlášt, pokud tomu šlo jako v mém případě předejít. Ty máš aspon flastr na svou bolístku v podobě toho, že to byl tvůj akutní zdravotní stav, prto, jak zde již někdo psal. Děkuj všem svatým nad tebou, že jste všichni přežili:) Nejen porod, ale následnou lékařskou péči. Která nemusí být vždy skvělá a bezvýhradně dokonalá a neomylná:(Jsou to též jen lidi...
(Já si svůj problém řeším Bachovými esencemi a přes mat. mléko to jde k malé. Snad nám to pomůže a nebude se mi to již stále večer promítat před očima)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.