| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pořád je mi z toho smutno …

ahoj,
reaguju asi pozde, ale nejde mi to nezamyslet se nad silou internetu a techto diskusi.
Porod jsem mela velice rychly a bezbolestny - pouhe 2 hodiny, a to jsem se prvni hodinu jeste smala a nebylo mi ale lautr nic. Chlapecek se narodil oblicejem nahoru, kdyby byl jen o neco vetsi, sel by klestemi. Mel ale necela 3 kila, tak ho po 20 minutach skakani po brise nemocnicni personal vytlacil ven.
Kojila jsem jen 3 tydny, neslo nam to dohromady.

Ted jsou mu 4 mesice a ja si na ty zazitky ani nevzpominam, kocham se z kazdeho jeho usmevu a pokroku.

A ted co jsem si precetla vase prispevky, zacinam mit trauma z toho, ze porod byl bezbolestny, tudiz jsme si to "neodzila", maly byl oblicej nahoru a "zasprajcly" - jak mu muselo byt, kdyz nemohl sam ven.... A kojeni - strasne trauma do konce zivota....

Holky neblaznete. Kdyz si to budete porad jen pripominat a myslet na to, jaka to byla hruza, nidky se z toho nedostanete. Na kazde veci se prece da najit to dobre - deti se NARODILY - je sumak jak, prezily jsme to, mame ted zdrave prima deti, ktere delaji pokroky. Na svete je prece tolik POZITIVNICH veci, ze nechapu proc si vyvolavat ty negativni...

Nectete clanky o prirozenych porodech, kaslete na rady laktacnich poradkyn ze "kazda zena koji" a myslete jen na pohodu vlastni - a tedy i na pohodu svych deti...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.