| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se maminko, vaše dcerka brzy zemře

(Předem ještě jednou děkuju Žlababě za moc hezký článek!!! ;) )

Dámy! Jedna věc je přijít na problém už v těhotenství a být v roli soudce přemýšlejíc, jestli palcem otočit nahoru nebo dolů...
Ale co když naprosto bezproblémové těhotenství např. skončí komplikovaným nebo předčasným porodem??? Ale taky třeba zdravý člověk v průběhu života může po úrazu, po nemoci skončit všelijak. Pak si nemůžete vybrat, jestli chcete nebo ne! Prostě to tak je a basta. Pak můžou jít řeči typu "já bych to nezvládla" do kelu, jelikož už to nevrátíte! Já si to kdysi myslela taky... jako že si to neumím představit, že to musí být hrozné a že nic takového nemůžu zvládnout. Inu, osud mi asi chtěl dokázat opak. Teda ne že bych to bůhvíjak zvládala, pochybuju o sobě víc než dost. Ale zkuste si prosím uvědomit, že matky dětí s postižením si svůj osud nevybraly! Prostě se Vám najednou nečekaně a neplánovaně (jak jinak) narodí dítě s problémem, načež zalomíte rukama a řeknete "já bych to nezvládla"? Prdlajs, plivnete do dlaní a budete něco dělat, jelikož Vám nic jiného nezbývá. Samo, že je u některých dětí jednodušší a u jiných nesrovnatelně těžší, složitější. Ale princip je stejný. Až už vyčerpáte všechny možnosti i sebe, pak nezbývá než složit ruce do klína. Ale do té doby... to nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.