| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se maminko, vaše dcerka brzy zemře

Zajímavý článek...Musí to být těžké rozhodování, pokud víte, že výsledky krevních testů jsou takové, že Vaše dítě bude postižené )je jedno jestli neurologicky či fyzicky). Sama děti ze zdravotních důvodů mít nemohu, ale článek mě přiměl k zamyšlení se nad tím, co bych v takovém případě dělala. Jsem proti potratům z nezávažných důvodů, ale toto by byl důvod vážný, zdravotní takříkajíc. Vím, že to dítě za to, že jej někdo zplodil němůže, ale myslím, že je třeba zvážit, že jako rodič tu nebude člověk věčně a kdo se pak o Vaše dítě postará, až tu nebudete. Dnešní společnost se bohužel k takovým lidem nechová zrovna laskavě a oni se pak stávají rukojmími vlastního osudu. Měla bych vážné obavy z toho, v jakých podmínkách a s jakou péčí se po mém odchodu z tohoto světa by se moje dítě setkalo, když by samo mělo velmi sníženou možnost vlastní obrany vůči lidem, jež by se snažili jeho zdravotního stavu zneužít....opravdu to není černobílé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.