| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se maminko, vaše dcerka brzy zemře

Můj názor se s vámi zcela ztotožňuje.Vy jste nevěděla, že vaše dítě má genetickou vadu,ale nyní již vítě, že u dalšího je 25%možnost, že bude opět nemocné. Já bych se nad tím vůbec nerozmýšlela a ve vašem případě bych podstoupila amnio.A jak naložíte s výsledkem je na vás.Už jedno dítě postižené máte a tak už budete vědět jaká péče je potřeba a jaká je jeho budoucnost.Často jsem četla příběhy matek s postiženými dětmi, které psaly, že by své dítě za jiné zdravé nevyměnili.To je samozřejmé.Dítě, které se vám narodí je vaše, milujete ho,i přesto jaké je. Není matka, která by si nepřála mít zravé dítě.
Jde převážně o dítě,ale jde i o matku, ta bude ta co se o něj bude starat a to většinou 24hod. denně, 365dní v roce po mnoho let.To je velmi náročná psychická a fyzická činnost.Proto dle mého názoru je volba vždy na matce a v žádném bych ji neodsuzovala ať už se rozhodne jakkoliv.Nemluvím ze zkušenosti matky(mám 4 zdravé děti).ale spíše dětské zdravotní sestry.Je moc dobře, že je zdravotnictví na takové úrovni, že může zjistit vady dítěte.A popřípadě zachránit i ty maličké, které se na svět vydali dříve a ještě na to nebyli 100%připravené.(i když se měli narodit zdravé).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.