| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nebojte se maminko, vaše dcerka brzy zemře

Mám hodně často nemocné děti. Mají sníženou imunitu, sklony k zvětšené nosní mandli, problémy s oušky, laryngitidy, týdny trvající virózy s teplotou, která ne a ne zmizet, mají ekzémy, jsou bledé, unavené... Jsou to proti problémům z článku asi "jen" drobnosti. Jen trvají permanentně. Strašně často v noci nespíme nebo vstáváme po 15 minutách. Trvá to měsíce. Pak 2-3 měsíce klid a znova se z toho půl roku hrabeme. Pořád někdo bere nějaké sirupy, čípky, kapičky, už to nezvládám bez harmonogramu. Jsem nešťastná za děti, chci, aby jim bylo dobře a měli sílu na normální život. Neberu je nakoupit, neberu je nikam, když nemusím. Děsím se každého sebemenšího zakašlání kohokoliv v blízkosti mých dětí. Vše chytnou. Bojím se, když foukne vítr, bojím se, když zjistím, že voda na koupání je studenější než by měla. Bojím se jim dát ovoce, že se osypou. Přitom jsem si říkala, jak budu děti otužovat, jak budou jíst zdravě, jak budou pořád venku. Jen si to teď nějak nemůžu úplně dovolit. Těžko vysvětlovat někomu, kdo neví, co vše jsem zkusila. Řešit, neřešit, koupat, nekoupat, chodit ven, nechodit ven, chodit mezi lidi, nechodit mezi lidi, vitamíny, bez vitamínů, otužovat, neotužovat... Vše bez jakékoliv známky zlepšení, někdy spíše zhoršení. Omezuje to celou rodinu. Možná stejně, jako postižení ze článku. Já jsem v enormním stresu. Také toto onemocnění nepatří do screeningu v těhotenství. ALE! I kdyby tisíckrát patřilo a já věděla, co mě čeká, také bych je neměnila. Ani za nic!!! Jsou skvělé, veselé, chytré, vnímavé, mají mě rádi, obejmou mě, když je mi smutno. A až budou větší, najdou si cestu, jak snížené imunitě čelit a jak si život uspořádat, aby to zvládali a přitom se cítili fajn. Stejně jako jinak omezené děti, např. vozíčkem apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.