| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Těhotenství a cestování

Milé budoucí maminky,
chtělka bych Vám napsat své zkušenosti s cestováním. V listopadu jsem letěla na exotickou dovolenou do Venezuely. Tam jsem očekávala své ženské dny. Ale pořád nic. Když to bylo už 39 přestala jsem pít alkohol, protože jsem správně vytušila, že jsem v jiném stavu.Na dovolené jsem absolvovala různé výlety, jak přelety malým letadlem 410 nad Andělským vodopádem, tak plavbu po řece Orinoko s následným noclehem v buši. Všechno v pohodě. V lednu jsme chtěli s manželem uskutečnit ještě jednu exotickou cestu, protože teď budeme muset nejaký ten rok jezdit s miminkem na bližší destinace. Byla jsem v 16 týdnu těhotenství a vybrali jsme si Maledivy. Snažila jsem si na internetu sehnat nějaké informace o cestování v těhotenství, ale moc toho nebylo, proto přikládám svůj příspěvek. Cestu letadlem jsem zvládla úplně v pohodě. Během 9 hodinového letu jsem cvičila a často chodila. Jinak jsem pořád spala. Na ostrově jsem si užila šnorchlování a plavání v moři. Bylo mně moc a moc dobře. Jedině na co jsem si dávala pozor bylo jídlo. Nepřejídat se a neplácat vše dohromady. Z toho důvodu, že kdyby mně bylo špatně nemohla bych užít žádný lék. Moc jsem si odpočinula a bylo to asi nejkrásnějších 14 dní mého těhotenství. Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.