| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Narostly nám chloupky dřív než je to normální

Ahoj, sama jsem také měla předčasnou pubertu. Menstruace od devíti let, samozřejmě prsa a ochlupení také a výška postavy se mi také zastavila na něco málo přes 150cm. Nikdy se to nijak neřešilo. Rodiče mě nikam kvůli tomu nevzali(k lékaři) takže jsem ani neužívala žádné léky. Nyní jsem svého druhorozeného syna jednoho večera přebalovala a z hrůzou v očích jsem viděla jak má na přirození(tedy okolo něj) tmavé chloupky. Už jsem si říkala, co nás to proboha zase potkalo- nejdřív operace v jeho 7mi měsících věku, protože se narodil s vrozenou vývojovou vadou ledvin- má reflux(vrací se mu moč zpět do ledvin z močového měchýře a navíc i hypofunkci jedné ledviny)a teď ještě další nějaká nemoc nebo co to je. Byla jsem jak v šoku. Tak jsem hned druhý den letěla k doktorce, která ho celého prohlédla a která mi řekla, že ho mám pořádně koupat(protože je taky od "fialky" v oblasti plenek(měl neštovice) a přijít za týden.(Teď se nekoupal, protože měl ty neštovice a tak mi doktorka řekla, ať ho nekoupu a navíc jsem ho v oblasti po plenkami natírala onou "fialkou", takže až se celá pořádně umyje, tak mám přijít).Takže teď v úterý po velikonocích to bude týden, ale já tam ty chloupky pořád vidím. Navíc je má i na nožičkách- na holeních, ale tam je má světlé- to se dívala doktorka. Tak uvidíme, co bude dál. Doktorka říkala, že když to bude pořád stejné, tak nás pošle na endokrinologii. Tak uvidíme. Ale radši jí přivedu rovnou ukázat i staršího syna, protože ten má také poměrně dost chloupků- sice ne na pohlavních orgánech nebo v podpaží(má je na zádech, rukách i nohách), ale když nejsem lékař a tudíž tomu nerozumím a jak doktorka říkala, že k tomu maj děti predispozice, tak ať se koukne na oba. Zdravím všechny a zakladatelce tohoto tématu děkuji, že dala vědět a že člověk aspoň ví, že v tom není sám. Protože když člověk toto zjistí u svých dětí a neví co to je, tak je z toho opravdu na nervy a říká si, jestli je to normální(a ikdyž to normální úplně není, tak je vidět, že to není nic zas až tak hrozného, že se to dá řešit). Martina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.