| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To zas byla noc!

Nesouhlasím s nedáváním pití v noci. Mám tři děti, všechny měli stejný režim (rituál usínání, větrání, v noci se nemluví nahlas a je nerozsvítí se velké světlo a pod.) Starší spali zhruba od roka celou noc bez problémů. Zato malý prcek (14 měsíců), to je něco jiného. Po mnoha zkoumání jsem přišla na jednu docela dobrou metodu. Neustále mám připravenou u postele dávku teplého mléka (voda v ohřívači, mléko v dávkovači) a jak se probudí, prostě mu jí hned vrznu. Hlavně se nesmí úplně probudit. Za noc jsou to tak 3-4 láhve mléka. Pak dostane dudlík a okamžitě usíná. Takže místo ponocování k němu vstanu 3-4 krát tak na tři minuty a můžu zase spát. Zkoušela jsem ho uspat bez mléka, jde to těžce a je za půl hodiny zase vzhůru, takže to jsem vzdala. Občas se stane, že jedno mléko zaspí a často usíná i v půlce flašky. Takže posun k lepšímu je vidět. Snad už brzy bude bezpolestně spát celou noc.
Já sama v noci hodně piju, neumím si předtavit, že bych to odpírala vlastnímu dítěti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.