| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To zas byla noc!

To opravdu není špatnýma návykama. Už jsem tu dneska jeden svůj názor psala a opravdu věřte, maminky spavých dětí, že pokud máte dítě nespavé, tak Vám nepomůže nic jiného, než čas. Měla jsem 2 nespavce, sama jsem jako dítě byla velký nespavec a přísahám, že ten postup, který tu popisuješ jsem přesně aplikovala a nic. Jednak obě děti v noci často bolely kosti (manžel popisuje ze svého dětství totéž - rychle rostou a v noci to prý bolí jako blázen - já tohle neznám, ale manžel měl pochopení, protože to zažil. Ty děti pak brečí a opravdu nemůžou spát a ty tudíž také ne, protože minimálně se jim snažíš trošku ulevit od bolesti, navíc po mě ty děti taky neměly dispozice moc spát, protože já jako dítě si pamatuju, že jsem taky věčně bloumala po bytě a převalovala se na posteli a nespala, tak jsem si četla apod.,ale tak to dítě může vyřešit, když je větší, dokud je malé, tak někoho k sobě chce. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud jste vy, nebo dítě nespavé, tak s tím neuděláte prostě nic, i kdyby jste se zbláznili a zaručené postupy nepomůžou. Já jsem taky jako malá nemohla spát a jako velká bych si i někdy pospala, ale zase to nějak nevycházelo, no a teď někdy spím, jindy ne, ale obecně stále před 1 ráno neusnu a kolem půl 7 už jsem vzhůru. Teď už je to O.K.,ale když byly děti malé, a do tohohle mezičasu, kdy já jsem byla schopná spát, oni nemohly, tak to bylo opravdu drsný. Taky jsem je dávala spát včas a ve stejnou dobu a dodržovala rituály a nic. Já si taky můžu jít lehnout kdy chci stejně prostě neusnu. Nedá se nic dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.