| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To zas byla noc!

Já souhlasím s Jíťou, že jsou to opravdu špatné návyky! Že je dítě nespavé, s tím mamina opravdu moc nenadělá, ale že je dítě v noci vzhůru a "hraje si" JSOU špatné návyky!!! Moje dcera byla také od narození nespavec! Je nedonošená, hodně aktivní, prvních pět týdnů jsem spala pouze v polosedě s miminem v náručí, do cca 10 měsíců jsem v noci mockrát kojila a spala s malou v jedné posteli, ALE když se přebalovalo, tak jen s tlumeným světlem, když byla vzhůru, tak jsem byla vzhůru s ní, ale VŽDY po tmě, jen jsem ji hladila, maximálně jsem jí (jako hodně malému miminku) zpívala ukolébavky. Protože byla na dudlíku, tak se v noci často budila a hledala dudu, takže jsem stokrát za noc vstávala a šmátrala v postýlce, ale po tmě, po dudlíku přišlo noční pití, ale pila jen čistou vodu, což jí moc nejelo, takže časem jsme odbourali i to. Jediná metoda, kterou jsem na ni použila bylo, že všechno v noci se odehrávalo po tmě a v noci se nemluví, v noci se prostě spí... Jasně, že jsem nespala a že ona taky kolikrát hned neusnula, ale vždycky jsem jí dala třeba napít a zase si lehla, když chtěla zas, dala jsem jí zas a zase si lehla...

Dneska jsou jí dva roky, aktivní je čím dál víc, v noci se budí minimálně, respektive budí se stále, ale zase usne a to většinou sama... Spí cca od 21-22 do 7-7:30, což mi maximálně vyhovuje (nemyslím, že chodí spát pozdě, chodí v době, kdy už je dost unavená aby bez problémů usnula) přes den spí tak hodinku a půl kolem poledne.

Ano, každé dítě je individualita, ano, na každé platí něco jiného, ano, každá máma sama nejlíp ví, jak se má nebo nemá ke svému dítěti chovat, ano, každá máme právo (zde i možnost) vyjádřit svůj názor a proto já říkám, že s nespavcama to není žádný med, ale v noci si místo spaní hrát nebo číst, to JSOU ŠPATNÉ NÁVYKY!!! ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.