| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku To zas byla noc!

Ahoj mamky,

na jednu stranu mám obavy nějak na toto téma reagovat,protože pokud to někdo bude číst,nejspíš se na moji hlavu snese hodně výtek,ale co,nejsem vševědoucí a všeuměl a tak to snad unesu :-)

Davídek se narodil s rozštěpem rtu a měkkého patra,a od malinka spal dost bídně.Ve dne i v noci.Z nezkušenosti a částečně ze strachu o něj,jsem při každém "zakňourání" přiskočila a kontrolovala,co se děje,čímž si bohužel na neustálou maminčinu pohotovost zvykl.
Dva pobyty v nemocnici na operacích nám taky moc nepomohly,dodržování nějakého režimu je v takových chvílích nemyslitelné a pokud je mamka jako doprovod dítěte v nemocnici,je nežádoucí,nechat ho hulákat (to je moje zkušenost)

Nicméně se spaním bojujeme do dneška.Pokud se vzbudí jen jednou za noc,myslím si,že spím věčnost.Většinou se vzbudí dva-čtyřikrát.Z toho někdy na nočník a někdy na mlíko.Vyzkoušela jsem kde co.Nepřetápím,hodně větrám,nesvítím,nemluvím,nehraju si...určitě víc než měsíc jsem ho zkoušela střídavě"nechat hulákat,dát pít jen vodu,čaj,nosit,uhoupat v náruči,zmizet a nechat to na tatínka a kdoví co ještě.nepomohlo nic kromě mlíka.Okamžitě,když ho vypije,odevzdá lahev a spí.
Přes den sní a vypije dost...

Prostě nevím.Možná jsem měkká a nedisciplinovaná máma,možná je prostě každé dítě jiné...

Všem maminkám,kterým dítka spí,ať už jejich zásluhou,nebo prostě proto,že jsou spavé to upřímně přeju.
A těm,které se svými drobečky bojují jako já,přeju hodně trpělivosti a rychlé překonání tohoto období a dlohé,pěkně prospané noci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.