| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme rodili na Bulovce

Dobrý den,rodila jsem na Bulovce před 2roky.S panem doktorem Záhumenským jsem byla moc spokojená.Je to odborník na svém místě.Jen škoda že mě nerodil on.Měla jsem komplikovaný porod.Rodil mě doktor Šottner,komplikace byla že jsem měla vysoký tlak,malého dostala ven pani doktorka Marešová(úžasná ženská moc mi pomohla)takovou vakuovou pumpou,malý byl kříšený,nedýchal.Po porodu jsem ho neviděla,hned ho odnesli do inkubátoru.Po porodu jsem moc krvácela,po revidování jsem uvízla týden na ARO u pana doktora Tesaříka(báječný chlap) s odebranou dělohou.Další komplikace se nabalovaly a nabalovaly.Malého jsem viděla až po týdnu na Jipu,v porodnici jsme byli měsíc.Sestřičky jsou úžasné,jak na ARU,tak na šestinedělí i na pátém patře gyndy.Dnes jsem ráda že žiju,ale škoda že mě nerodil třeba pan doktor Záhumenský,určitě bych mohla mít další miminko.Přeji Vám šťastnější porod a zdravé miminečka nastávající maminky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.