| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hledám odbornou pomoc pro své autistické dítě. Zn. Dřív než za rok

Dadulko, podle toho, jak se projevuje tvoje dcera, bych se o ní nebála. Taky máme holčičku 26-timěsíční, včera jsem s ní měla nastoupit na neurologii na celkové vyšetření (bohužel zrovna onemocněla, tak jsme doma), protože nemluví vůbec. Dle neuroložky by to nevadilo, pokud by měla aspoň takovou řeč jako má tvoje holčička.
Naše malá je většinu dne zticha, pokud něco potřebuje, komunikuje pomocí hýýýý a héééé a třeba mě tahá za ruce, když mě chce někam dostat. Navíc má i jiné, možná drobné, ale přece jen nápadnosti v chování oproti stejně starým dětem. Pohybově je velmi šikovná, ale na nočník naprosto odmítá, třebaže když ji postavím do vany, na pokyn se skoro vždy vyčůrá, takže nějak to ovládat dovede. Docela mě zaráží u ní taková, možná lehká, agresivita vůči mě a někdy i vůči ní samotné. Jídlo rozhazuje kolem sebe, taky láhví po napití většinou práskne o zem. Spontánní úsměv, jen tak z očí do očí, nezná, pouze se směje nějakým věcem. Je hodně samotářská.
Komplikace je ještě v tom, že ji máme v PP od jejích 16 měsíců, nyní je u nás 10 měsíců a tak jsem mnohé potíže ve vývoji přisuzovala deprivaci. Taky už budu docela ráda, až budu vědět, na čem jsme.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.