Zdravím všechny.Počet výskytu autismu stoupá a není to lepšími diagnostickými metodami. Překvapuje mě, že se tady vůvec nezmiňují příčiny autismu studované ve světě již delší dobu. Rodiče takto postižených dětí potřebují kromě pochopení především naději! Slyšeli jste o očkování jako velmi pravděpodobném (už téměř dokázaném) spouštěči autismu u dětí, které nemají genově danou odolnost odbourávat těžké kovy a další toxické látky, které jsou obsažené ve vakcínách?Obsahují thiomersal (ten zas obsahuje rtuť), které působí degenerativně na dětský mozek.Samozřejmě farmaceutické firmy to odmítají.Ale v USA již rodina takto postižené holčičiy vyhrála souda bylo konstatováno, že očkování opravdu bylo příčinou jejího autismu.
Slyšeli jste o tzv. GFCG dietě (bez mléka a bez lepku), která nv mnoha případech vylepší chování autistických dětí ( i jejich nespavost, sebepoškozování, hyperaktivitu). Je jasné, že autisti mají poškozený imunitní systém, ale to je na dlouhé vypisování. V ČR se samozřejmě dovíte jen o neléčitelné nemoci.Chce to hledat v zahraničí, i když první vlaštovky jsou i tady. Pomoc ale od státního zdravotnictví nečekejte.jediné, co nabídnou je strukturované učení, to ale neřeší příčinu.Autistické děti mají spostu zdravotních problémů /poruchy trávení, alergie, ekzémy), které se odrážejí v jejich netypickém chování. Autistické děti potřebují lásku, ale kromě toho i důkladné testování např. na potravinové zátěže (IgG4, kvasinky, plísně, obsah těžkých kovů, hliníku apod.) Bylo by zajímavé zjistit souvislosti se změnami chování dítěte a dobou očkování.Uvádím níže zajímavé odkazy:
http://robin.mokranovci.net/
http://www.dr-eva-therapy.sk/
nebo stačí vygooglovat v angličtině "autism" a dovíte se mnohem víc.
Věřím, že s se s vědou pokročí a autismus a obdobné hrůzy, jako je mentální retardace a různé gen. vady půjde léčit, viz např.
výtažek na www.dobromysl.cz
..."Vědci z Picower Insittute for Learning and Memory vytvořili genetickými manipulacemi myši s fragilním X chromozomem (FXS), který vede k dědičné mentální retardaci a je nejběžnější geneticou příčinnou autismu. Syndrom fragilního X chromosomu je spojen s mutací v genu FMR1. Zmutování tohoto genu může zapříčiňovat mírné poruchy učení až vážný autismus.
Vědci se zaměřili na enzym lokalizovaný v mozku nazývaný PAK. Jeho inhibice představuje naději při léčbě autismu u dětí. Při zastavení činnosti enzymu u myší došlo ke zvrácení abnormalit. Jsou známy chemické látky, které inhibují aktivitu PAK, budou využity při vývoji léků k boji s FXS.
FXS myši vykazovaly podobné projevy jako pacienti s touto diagnózou, tzn. hyperaktivita, porucha pozornosti, obtíže při učení, poruchy paměti. Po vyřazení enzymu z činnosti, byly tyto abnormální projevy částečně nebo zcela eliminovány."
Předchozí