| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Zadeček v bavlnce II - rok poté

Přesně, jinak já jsem fanda jednorázovek, i když jsem si přečetla "jak jsou nebezepečné". Na druhou stranu lidé žijící bio a eko apod. už mi přijdou docela zfanatizovaní (omlouvám se, ale tolerantní jsem skutečně ještě nepoznala). Chápu, když kamarádka používala látkovky a říkala, že je s tím víc práce, ale je to fajn - prostě nikomu nic nevnucovala. Ale nedávno jsem šla do lékárny pro krém od Biodermy a lékárnice mi začala vnucovat přírodní kosmetiku, "protože je úplně nejlepší" apod. Odmítla jsem, protože jsme doma vyzkoušely Weledu (Kačka pro děti, já tu mandlovou řadu) a Katka skončila v nemocnici a já se týden nemohla ukázat venku, než mi alerg.reakce zmizela. Na to mi paní řekla, že to není možné, že přírodní kosmetiku snese úplně každý a mám si vzít Weledu. Nakonec jsem si nechala zavolat vedoucí lékárny a odešla jsem s pracně vybojovanou Biodermou, která nám sedne. To samé u pokladny v supermarketu - vezu pytlíkovou polívku. To budete jíst a dáte to i té malé?! Ano. To nemůžete víte, kolik v tom je éček? a pak už následovaly jen prognozy, že zítra max.pozítří umřeme v bolestech. Takových případů je víc. Pro mě, za mě, ať si každý jí, co chce, používá, co chce, ale neměl by tak aktivně do toho zasahovat jiným.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.