| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Země, kde rodí muži

Přesně tak .Respekt při porodu.Já tedy nejsem žádný rekordmen jako ty;),ale mám tři děti a špatnou zkušenost s lékaři krajské porodnice v Českých Budějovicích.A důvod,špatná připravenost.Jako prvorodička jsem si myslela,že kurz vedený tamní PA bude dostačující.Bohužel jak se říká ruka ruku myje.Neřekla všechno po pravdě.Až na místě jsme zjistili,že manžela k porodu pustí až bude téměř po všem,že se nebudou namáhat mě rodit v jiné poloze něž jaká vyhovuje jim a raději mne příšerně nastříhnou a syna vyndají kleštěmi než by se obtěžovali mne na chvíli posadit na míč.Pro ně je žena jen číslo na seznamu nebo na běžícím páse zvaný porod.
Mám i dvě skvělé zkušenosti,ale z jiné porodnice(Prachatice)Tam mají respekt k ženám-rodičkám-matkám.Dělají vše možné i nemožné,aby žena porodila přirozeně.Mne pomohli posazením na balon(při druhém porodu) a při třetím,že se mnou zůstala noční PA až do narození dcery.Tudíž přes čas.A tím my velmi psychicky pomohla.Protože manžel nemohl přijet.(hospitalizace kvůli zdr.problému)
Klystýr ani holení mi nevadí,když uvážím,že potřebuji ošetření po porodu a při tlačení může z těla odejít i něco jiného než jen dítě.
Jinak bych ráda vzkázala všem nastávajícím maminkám.Dobře se na porod připravte.Zjistěte si hlavně podmínky za jakých se v dané porodnici rodí.Zda s respektem nebo despektem k rodičkám-matkám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.