| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pokřivený přístup

Simiki, jsi příliš krutá a unáhleně hodnotíš postoje druhých. Já jsem podstoupila všechny možné testy i speciální genetický UTZ protože mi některé testy z krve nevyšly úplně v pohodě a než mi potvrdili, že je moje maličká úplně v pořádku, tak jsem se klepala strachy a přemýšlela o tom, že bych si postižené miminko asi nenechala... Proč? Protože mám postiženou sestru a třebaže ji mám moc ráda, tak dokážu i objektivně posoudit, jak moc se ti změní život s postiženým člověkem a jak moc je tento život náročný a ano, že si ho pečující osoba už nemůže jen tak užívat, protože má mnohem větší závazky než rodič zdravého dítěte... Pokud si někdo chce nechat dítě, přestože bude postižené, ať na žádné testy raději nechodí a nikomu kolem to neříká, že nikde nebyl (to proto, že v tomhle je naše společnost příliš radikální stejně jako je tomu v současné době třeba s "nutností" kojení). Ale ne každý se dokáže a nebo prostě chce, starat o postižené dítě a pokud má možnost tomu předejít, ať jí využije. Jsme svobodný národ a stejně jako já neodsuzuji někoho za to, že si dobrovolně nechá postižené dítě, přestože ví, že se postižené už narodí, tak ať prosím nikdo neodsuzuje mě za to, že bych si toto dítě nenechala, pokud bych měla možnost jeho narození zabránit! A zdůrazňuji především to, že já bych se svého dítěte NIKDY nevzdala, ať by bylo jakkoliv postižené, pokud by se mi už toto dítě narodilo! Na druhou stranu velice oceňuji, že se věda dostala natolik kupředu, že se spousta nemocí a postižení dá odhalit už v prenatálním věku.
Přeji krásný den všem a spoustu radostí s vašimi dětičkami!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.