| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Země, kde rodí muži

No poprve na pohotovosti, podruhe taky a pak uz klasicky pres urologova, cevkovani a tak...nevim,co by se zmenilo, kdyby me poslali hned k urologovi?
Treba by vse bylo ok...
Z meho pohledu to vidim ale tak, ze ackoli profesionalne, tak ale resili jen tu oblast-ledviny, mocak...a ne celostne...no a ja si myslim, ze muj problem byl pak hlavne v oslabene imunite a jejim jeste vetsim oslabovani antibiotiky
Co mi vadilo, bylo to, ze kdyz uz tam byl clovek treba poctvrte a poctvrte ho cevkovali a zjistovali jaky antibiotika a dali mi zas ty samy, ktery pomohly, ale jen pro ten aktualni zanet a pak zas nanovo a zadna pomoc, aby se to uz nevracelo, tak jsem jim postupne prestala verit...Tak neni divu, ze jsem zacala hledat jinaci moznosti, zkousela brusinky, bylinky, vsechno mozny.
Kazdopadne nakonec mne osobne opravdu pomohl nejvic az ten pan lecitel, ktery me dal celkove dokupy. Vlastne jsem pak na jeho radu prestala uzivat vsechny preparaty i ty caje a vitaminy a jen se otuzovala a pila...takova samozrejmost :-) ale s jeho pomoci to super zafungovalo a ted, kdyz jen trochu citim, ze by mohl byt problem, tak vlastne staci, kdyz se vic napiju vody a ihned se to spravi...
souhlasim s tim, ze obvodaci jsou na tohle nejhorsi...chtelo by to, aby celkove ta pece byla organizovanejsi a promyslenejsi...abychom nebyli jen stado, kteremu staci jednotna pece...kazdy jsme prece original a je potreba ke kazdemu pristupovat individualne a hlavne hledat skutecne priciny...
snad se dockame...
ted uz ani neresim sebe, nebot problemy nastesti nemam, ale treba zrovna ted se synem menime doktorku kvuli tomu, ze zlehcila, vlastne ani neprozkoumala problem, tudiz zanedbala peci a tim zpusobila synovi i nam tezke chvilky...a to je opravdu velmi neprijemne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.