| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pokřivený přístup

K článku jen to že pisatleka má právo se rozhodnout jakkoliv, doktor se může zeptat jednou a dost. Má poradní hlas, ne neomezenou pravomoc hučet do pacienta aby ho přesvědčil podle sebe.

Na utz jsem chodila ráda a vždy se tešila, ptala se na vše. Můj výborný gynekolog mi vše ukázal a vysvětlil jak by se při něm odhalily pravděpodobné problémy. Až mi bylo líto že byly jen tři :)

Aničko, chápu že jsi zklamaná z toho co se ti v žvotě stalo, ale zkus se od toho odrazit a vidět zas život pozitivně. A nesuď tak příkře. Kamarádčina švagrová má holčičku narozenou v 26tt a je to krásná, zdravá a živelná malá potvůrka.
Můj syn je také podle ministerstva POSTIŽENÝ, stejně jako ty má LMD, tedy ADHD s hyperaktivitou. Ve 4letech měl iq 125, před spaním mi čte knížky, počítá do tisíce, baví ho spousta věcí a rozhodně mi nepřijde že by měl neplnohodnotný život. Ano bude mít jistá omezení, ale pokud nebude chtít být sekretářka nebo krasopisec neměl by to být problém :-D

A opravdu to tu není o právu na potrat, o tom kdo je alibista či ne, o tom kdo je silný kdo slaboch. Matka rozhoduje o právu dítěte na život. Dítě v děloze nemůže říct chci žít a tak to za něj rozhoduje ona. Ona musí vědět jestli je dostatečně silná, nebo jestli chce vědět že se může něco stát atd. Je krásné říct každé dítě má právo na život, ale ne každé dítě má sebeobětavou maminku která pro něj udělá cokoliv i kdyby jí mělo ihned umřít v náručí a tak je někdy opravdu lepší když se matka rozhodne pro přerušení těhotenství, protože dítě by mělo mít veškerou lásku své rodiny ať je jaké je, ne být odloženo. Stejně tak ale nebudu soudit matku která si myslí že na to má a potom to vzdá. Nikdo nevíme kolik v sobě máme síly a co zvládneme, dokud to opravdu nepodstoupíme.
Stejně tak jako Anička věděla že postižené dítě nechce, já vím že nevím jak bych jednala protože jsem v té situaci nebyla a nebudu to vědět dokud se do ní nedostanu a to se mi /alibisticky/doufám nestane.

Přeji všem aby je, nejen lékaři, nechali rozhodovat o jejich životě podle jejich vůle a bez zásahů. Všem bez vyjímky přeji jen taková miminka jaká si přejí a jaká dokáží zvládnout. ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.